Първо състезание за лекоатлетически клуб „Радио 999” и първи медал

Най-новият ямболски лекоатлетически клуб, „Радио 999”, спечели медал още в първото си участие на държавното първенство за юноши.  На пистата на „Арена Асикс” в столицата в неделя, 21 януари, състезателят на 400 метра при юношите до 18 години Антон Гатев, се класира на трето място. Възпитаникът на треньорката Петрана Чамова постигна бронзовото отличие в конкуренцията на 38 лекоатлети.Антон Гатев от ЛК „Радио 999” участва и в дисциплината 200 метра при юношите, в която се класира на 18 място. На същата дистанция новият ямболски лекоатлетически клуб участва и с още един състезател, това бе Пламен Драганов, който зае 20 място.

ПОРУТЕНО МИНАЛО: ДЕТСКИ ЛАГЕР СЕ РУШИ И ПУСТЕЕ