Обратно към категорията

БЧК-Ямбол сформира нови групи за обучение в Лятно училище по плуване и превенция водния травматизъм

Добавено на: 23.06.2025 14:40
   

Ямболската червенокръстка организация стартира подбор на деца на възраст 7 - 11 години, за обособяването на нови две групи за обучение във ваканционната програма на БЧК „Лятно училище по плуване и превенция на водния травматизъм“.

Обучението ще се проведе през периода 07 юли – 01 август 2025г. и има за цел изграждането на начални плувни умения, безопасно поведение във и около водата и усвояването на елементарни способи по оказване на първа помощ, за намаляване на риска от водни инциденти сред деца.

Новите групи ще се обучават за времето от 15:00ч. до 16:00ч. или от 16:00ч. до 17:00ч., като всички занятия ще се провеждат на плувния басейн в ПГ „Васил Левски” в град Ямбол, всеки делничен ден, от квалифициран и високо мотивиран обучаващ екип.

След приключване на обучителната част, ще се проведе заключително занятие с демонстрации на наученото.

Изискавния:

  1. Подаване на писмено заявление – декларация за съгласие по образец в офиса на БЧК-Ямбол, ул. „Димитър Благоев“ № 1, ет. 3.

  2. Медицинска бележка от лекар, че детето е здраво. Прегледът трябва да е извършен не по-рано от 3 дни от датата на първото занятие.

  3. Заплатена таксата за участие, покриваща разходите за обезпечаване на обучението, която НЕ включва входът за достъп до плувния басейн.

Лице за контакт: Добриела Праматарова, специалист в БЧК – Ямбол, тел.: 0886 344 250.

Източник:БЧК – Ямбол


Вижте още

 

Напиши коментар

Клик за нова
Попълнете всички полета!

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

РЕКЛАМА

Банер 1

 

Времето в Ямбол

Видео

Животновъди: Притискат ни с документи с невярно съдържание
Вие се съгласявате с нашите бисквитки, ако продължите да използвате този уебсайт. Повече информация
 Настройки на "бисквитките"   Приемам!