Футболистите на Ямбол 1915 показаха добра игра, но загубиха в контрола

Добавено на: 04.02.2021 08:16

Футболистите на Ямбол 1915 загубиха гостуването си в контрола срещу Димитровград1947 с резултат 2:3, съобщават от Yambolsport. Домакините откриха резултата, като след това последва изравняване. Попадението за тимът на Ямбол бе реализирано от Симеон Григоров . Нападателят вкарва и второ попадение ,за да оформи крайното 2:2 на полувремето. През втората част ямболският треньорски щаб направи много смени, а играта започна да се накъсва. При това положение отборът инкасира още един гол и загуби мача, но пък за сметка на това остави много добри впечатления с изявите си през първата част на мача. Титулярните 11 заа Ямбол 1915 в този мач бяха Кристиян ван ден Темпел, Атанас Георгиев, Иван Жечев, Златко Ненов, Йордан Костадинов, Живко Илиев, Симеон Русев, Пламен Киров, Венцислав Славов, Мирослав Коев, Симеон Григоров. Интересното за феновете на Ямбол беше присъствието на няколко нови попълнения на отбора - Пламен Киров от Сливен, Венцислав Славов от Бургас и Симеон Русев от Ямбол. Подготовката на Ямбол 1915 продължава. В ход е и търсенето на оптимален състав и стратегия от страна на треньорското ръководство. Показаното на терена срещу Димитровград1947 е обнадеждаващо за бъдещето на отбора , който показва прогрес и потенциал и ще търси печелившия си облик за втория полусезон в първенството на Трета югоизточна аматьорска футболна група.