Футболният „Ямбол-1915“ с категорична победа на старта на сезона в Югоизточна Трета лига

Добавено на: 05.08.2024 14:06

Футболен клуб „Ямбол-1915“ победи като гост Свиленград с категоричното 3:0 на старта на сезона в Югоизточна Трета лига.

Възпитаниците на Красимир Мечев бяха определено по-фокусирания към победата отбор и заслужено реализираха част от своите положения. Освен в атака, показаха страхотни умения и в защита, като така запазиха и „суха“ мрежа.

Силен мач направиха младите Петър Принджев и Донислав Бозев.

Бозев игра безгрешно в защита, и веднъж пропусна да се разпише. Принджев пък вкара втория гол в 25-ата минута. Той направи и асистенции за попаденията на Николай Янков в 13-ата и на Александър Андонов в 70-ата минута. Преди това, в 63-ата минута, спечели дузпа, но Андонов пропусна от бялата точка.

Следващият мач на родния клуб ще бъде срещу отбора на „Атлетик“ - Куклен в събота от 18:30 часа в Ямбол.