Обратно към категорията

НАГРАДИХА ОТЛИЧНИ УЧЕНИЦИ И ТАЛАНТЛИВИ ДЕЦА НА ЯМБОЛ

   

Imageфоторепортаж   : актуализиран

Твърде тясна бе залата на Държавен Куклен театър Ямбол, за да побере всички наградени по случай Деня на Българската просвета и култура ямболски ученици, техните преподаватели и родители. Наградите бяха връчени от зам. кмета на Община Ямбол Надя Данкинова и председателя на комисията по образование в Общински съвет Ямбол Йордан Милков.

 А ние не успяхме пък да заснемем всички интересни моменти. /Жалко, че събитието не бе в Голямата зала на Община Ямбол. Би било добре и на следващите връчвания на награди в залата да звучи лека музика, за да се усеща духа на празника.../

Ето нашия фоторепортаж и припомняне имената на наградените:

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

 

 

ЗЛАТЕН ПЛАКЕТ

 

Йордан Николов Чапъров – ХІ «г» клас, МГ «Ат. Радев»
Доника Росенова Шивачева – V клас, МГ «Ат. Радев»
Елица Валентинова Симеонова – Х «а» клас, МГ «Ат. Радев»
Симеон Атанасов Стойков – VІ –ти клас, МГ «Ат. Радев»
Александра Дичева – 8 кл., ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Лора Георгиева Данкова – ІV”а” клас, НУ „Св. Св. Кирил и Методий
Мирослав Бончев Бонев – 4 «б» клас, ОУ „П. Р. Славейков”
Театрално студио «Славей» при ОУ »П. Р. Славейков»
„До-ре-ми-ни 3” – 7 „а” клас, ОУ „Л. Каравелов”
„До-ре-ми-ни 4” – 4 „а” клас, ОУ „Л. Каравелов”

Изабел Петрова Стойкова – 4 „а” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Анна – Мария Пламенова Петкова, ОУ „Л. Каравелов”
Валери Митков Стоянов – 6 „г” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Елена Валентинова Иванова – 6 „б” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Двойка спортни танци - Николай Колев, Ивелина Сулеменко – 6 кл. СОУ „Св. Климент Охридски”
Ваня Славчева Димитрова – 7а клас, ОУ „Л. Каравелов”

 

СРЕБЪРЕН ПЛАКЕТ


Радослав Боянов Комитов – Х „а” клас, МГ „Ат. Радев”
Габриел Али Джарадат – VІІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Ваня Миленова Минчева, Гимназия „В. Левски”
Галина Тодорова Тодорова, ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Деметра Палазова, ПГИ „Г. С. Раковски”
Николай Йонков Йовчев, ПГИ „Г. С. Раковски”
Николета Василева Зехирева – 9 „б” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Анелия Петрова Петрова – ІІІ”а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Иванела Йорданова – 6 „б” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Росица Каменова Канева – 4”а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Атанас Атанасов – 8”а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Николай Василев – 6 „б” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”

Радина Митева – 5 „а” кл., СОУ „Св. Климент Охридски
Димитър Росенов Кабаков – 7 „б” клас, ОУ „Д. Дебелянов”
Кристиян Ранков Райков – 6 „б” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Реджина Йорданова Господинова – 16 г., Клуб по фотография при ОДК
Атина Йоанова Божилова – 6 г, ЦДГ № 5 „Валентина”

 

 

БРОНЗОВ ПЛАКЕТ

 

Отбор по газоснабдяване, ПТГ „Ив. Райнов”

Августина Виденова Тенчева – ХІ „г” клас, МГ „Ат. Радев”
Десислава Димитрова Попова – ХІ „г” клас, МГ „Ат. Радев”
Деница Николаева Димитрова – VІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Отбор по баскетбол – юноши-11-12 клас, МГ „Ат. Радев”

Диляна Милчева Колева, Гимназия „В. Левски”
Танцов състав „Звънче”, СОУ „Св. Климент Охридски”
Николай Бонев – 6”а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Никол Стоянова – 4”а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Гюлсюн Сали – 6”а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Маргарита Камарашева – 8 „а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски”
Джулиано Гьошев – 8 „а” клас, СОУ „Св. Климент Охридски"
Габриела Стойкова – 6 „б” клас, СОУ „Св. Климент Охридски"
Неделина Петрова Илиева – 6 „д” клас, СОУ „Св. Климент Охридски"

Стилиян Станилов – 7 кл., СОУ „Св. Климент Охридски
Виктория Живкова Георгиева – 5 „б” кл., СОУ „Св. Климент Охридски”
Отбор ученици от СОУ „Св. Климент Охридски” гр. Ямбол
Аделина Атанасова Тодорова – 7 „а” клас, ОУ „П. Р. Славейков”
Харли Панайотов Горов – 5 „б” клас, ОУ „Д. Дебелянов”
Училищен отбор по баскетбол – момичета 5-7 клас, ОУ „Д. Дебелянов”
Училищен отбор по тенис на маса – момичета 5-7 клас, ОУ „Д. Дебелянов”
Училищен отбор по тенис на маса – момчета 5-7 клас, ОУ „Д. Дебелянов”
Мирослава Пейчева Чобанова – 7 „а” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Никол Николаева Николова – 4 „а” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Милица Живкова Петрова – 14 г., Клуб по фотография при ОДК
Йорданка Петева Николова – 18 г., Клуб по фотография при ОДК
Денислав Стойчев Стойчев – 19 г., Клуб по фотография при ОДК
Йордан Стоянов, Народно читалище «Зора-1945» Ямбол
Ангел Дикран Бохосян – II „в” кл., НУ ”Св. Св. Кирил и Методий ”

 

ПОЧЕТНА ГРАМОТА

 

Марина Йорданова Георгиева – ХІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Пламен Боянов Комитов – VІІ „а” клас, МГ „Ат. Радев”
Енчо Иванов Мишинев – VІ „а” клас, МГ „Ат. Радев”
Димитър Иванов Пачев – VІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Изабел Атанасова Тодорова - VІІ клас, МГ „Ат. Радев”

Виктория Георгиева Бамбалдокова - VІ клас, МГ „Ат. Радев”
Александър Александров Василев - VІ клас, МГ „Ат. Радев”
Николета Красимирова Кунева - VІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Николай Насков Аврамов - VІ клас, МГ „Ат. Радев”
Христо Красимиров Чакмаков - VІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Здравко Здравков Захариев - VІІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Камен Тошков Кънчев - VІІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Светлана Ангелова Ангелова – ХІІ клас, МГ „Ат. Радев”
Петя Маринова Костадинова, МГ „Ат. Радев”

Денислав Стойчев Стойчев – 12 „в” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Славена Динкова Динева – 11 „г” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Галина Тодорова Тодорова – 12 „в”клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Галина Русева Иванова – 10 „в” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Анна Христова Желязкова – 12 „а” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Александрина Валериева Ръбина – 11 „б” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Станислава Енчева Енчева – 11 „а” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Нели Йорданова Митева - 11 „а” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Пламена Атанасова Атанасова – 8 „а” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов
Яница Атанасова Атанасова - 8 „а” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Янислав Василев Василев – 9 „б” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Вероника Константинова Зайкова – 9 „б” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Михаела Димитрова Димитрова – 9 „б” клас ГПЧЕ „В. Карагьозов”
Ирена Венкова Кадишева – ІV „б” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Даниел Тихомиров Христов – ІV ”б” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Александър Янков Янков - ІV ”б” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Кристиан Красимир Деянов - ІV ”б” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Теодор Веселинов Семерджиев – ІV клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Дивена Здравкова Йорданова – ІІІ „в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Даниел Руменов Данаилов - ІІІ „в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Джемма Цонева Русева - ІІІ „в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Александра Бамбалдокова - ІІІ „в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Цветомила Миленова Драгоева - ІV ”в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Виктор Василев - ІV ”в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Георги Аладжов - ІV ”в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий
Адриана Стефанова Стефанова – ІІ „в” клас, НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Анжелина Мирославова Минчева – 7 „а” клас, ОУ „П. Р. Славейков”
Деница Пенева Пенева – 6 „а”клас, ОУ „П. Р. Славейков”
Десислава Ниязи Шикова – 5 „а” клас, ОУ „П. Р. Славейков”
Стоян Красимиров Георгиев – 4 „б” клас, ОУ „П. Р. Славейков”
Стефани Ташкова Ташкова – 7 „а” клас, ОУ „П. Р. Славейков”
Стефан Светославов Савов – 2 „б” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Стефан Павлов Стефанов – 6 „б” клас, ОУ „Л. Каравелов”
Реджина Йорданова Господинова – 16 г. Клуб по фотография при ОДК
Милица Живкова Живкова – 14 гКлуб по фотография при ОДК

Вижте още

 

Напиши коментар

Клик за нова
Попълнете всички полета!

Коментари

 

#1 мима 22.05.2011 12:50

Най после да уважим децата си за постигнатите успехи! Браво!


Реклама

Банер 1

 

Времето в Ямбол

Видео

Благотворително: Вики отива на рехабилитация в Турция
Вие се съгласявате с нашите бисквитки, ако продължите да използвате този уебсайт. Повече информация
 Настройки на "бисквитките"   Приемам!