
НИКОЛАЙ ПЕНЕВ Е НОВИЯТ ОБЛАСТЕН ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БСП-ЯМБОЛ

В Клуба на БСП - Ямбол се проведе първото заседание на новосформирания Областен съвет на БСП, в който участваха 25 - те делегирани и регламентирани членове от петте общини на Ямболска област.
Заседанието бе открито и ръководено от Евгени Узунов - заместник председател на НС на БСП. В него участва и Кристиян Вигенин - член на ЕП и член на ИБ на НС на БСП.
Дневният ред бе от две точки: 1. Избор на Председател на ОблС на БСП - Ямбол, и 2. Избор на Изпълнително бюро на ОблС на БСП - Ямбол.
След редица изказвания и дебати бе проведен таен избор и за Председател на Областния съвет на БСП в Ямболска област бе избран Николай Димитров Пенев от Ямбол.
По предложение на новия председател, единодушно бе избрано Изпълнително бюро в състав:
1. Атанас Тодоров Мерджанов - заместник председател по националната и регионална политика и говорител на ОблС на БСП - Ямбол
2. Мария Толева Иванова - заместник председател по местната политика
3. Христо Георгиев Костов - заместник председател по партийната политика
4. Кирчо Карагьозов - секретар по коалиционната политика
5. Атанас Дженков - секретар по медийната политика
6. Румен Банков - секретар - касиер на ОблС на БСП - Ямбол
Вижте още
Коментари
#9 устава 29.07.2012 14:39
Герберите вече треперят от страх!


#8 kiro 29.07.2012 06:51
абе вие пък все кусури ще намерите- не е лош човек!Не разбрах Банков с какъв пост остава в парийната организация, освен че е ковчежник на областната
#7 Нафарфорий 28.07.2012 21:28
Алооу герберастчетата, какво ревете на чужд гроб? Имам чувството че ви е страх от провал на комундетата. Мъка ви е за партията от която произлязохте ли?


#6 God 27.07.2012 14:28
Абе какво занимават народа с тия боклуци.
#5 пантелей 27.07.2012 08:14
другари моля ви днес е тъжен ден атанас мерджанов ни изоставя няма да ни е лидер вече, а само говорител, защо така


#4 Тя 27.07.2012 07:24
Поредният грешен ход на БСП ха-ха-ха
#3 пенка 27.07.2012 06:33
е този път и за смях ще станат с такъв "лидер". то срам и позор за хора като кметовете им дето поне са личности с име. що не направиха г.георгиев


#2 пп 27.07.2012 06:08
Ха ха ха .Банкнотов - касиер !!!!!Та тоя ще окраде и партията !
#1 червен 27.07.2012 05:56
Ура, три пъти ура! Сега вече нащшата партия ще цъфне и върже. Твърдо вървим от лошо към по-лошо. ама най-важен е ковчежника ха-ха
