Съдия от Пловдив ще води дербито Ямбол-Хасково

Добавено на: 05.09.2020 11:06

Зоналният съвет на Българския футболен съюз в Пловдив обяви за 999 назначенията за мачовете от „Трета лига“ – Югоизточна група.

Главен съдия на днешния мач между Футболен клуб „Ямбол 1915“ и ОФК „Хасково“ ще е Тодор Малинов от Пловдив. Асистенти ще са му Ириней Бодуров и Даньо Пенев, също от Пловдив, четвърти съдия е Петър Аспарухов от Бургас, а делегат - Цветан Гърдев от Пловдив.

Гостите са с 2 точки преднина, ямболският тим има засега 2 точки след два равни мача без допуснат гол срещу „Левски“-Карлово и ФК „Борислав-2009“ – Първомай. Но да се надяваме, че възпитаниците на Нено Димов ще се справят много по-добре на терена. Още повече, че централният нападател на Хасково Юли Шекеров няма да излезе на терена, заради наказание от дисциплинарния съвет. Той беше изгонен в средата на първото полувреме на домакинския мач с „Борислав“ (Първомай) от четвъртия кръг, където хасковлии претърпяха истински провал с 0:4.

Мачът днес е от 17 часа на ямболски терен.