
Бременна жена е в реанимация след катастрофа

26-годишна бременна жена е настанена в Отделението по реанимация на МБАЛ “Д-р Иван Селимински-Сливен”, съобщиха от лечебното заведение. Тя е пострадала при катастрофа, станала на 25 срещу 26 май. Пациентката е в травматичен шок, със счупени ръка и крак. Бременна е в четвъртия месец. Стабилна и контактна е. Бебето е добре. Спътникът на жената, на 49 години, е настанен в ортопедия със счупена подбедрица.
При същия инцидент е пострадал и 72 -годишен мъж. Той също е настанен в реанимация със счупване на лумбалния отдел на прешлените. Състоянието му е стабилно.
От ОДМВР Сливен допълниха подробности: На 25 май, в 18,36 часа, на км. 219 път I-7, близо до село Мокрен, е настъпило пътно произшествие. По първоначални данни лек автомобил "Рено Клио", управляван от мъж на 72 гидини от град Казанлък, навлиза в насрещната пътна лента и се удря в лек автомобил "Мерцедес", управляван от мъж на 49 години от село Нейково. От произшествието са пострадали водачите на двата автомобила и жена на 26 години-пътник в лекия автомобил "Мерцедес". Всички са настанени в болнично заведение в град Сливен без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
Вижте още
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!