Футболният Ямбол с четвърта победа в първенството

Добавено на: 05.09.2024 11:10

Футболен клуб „Ямбол 1915“ победи „Розова долина“ – Казанлък с 2:1 в отложен мач от IV-ия кръг в първенството на Югоизточната Трета лига. Двубоят беше на Градския стадион в Ямбол.

Гостите от Казанлък поведоха преди почивката с попадение на Никола Арнаудов. Десет минути след началото на втората част Мирослав Христов изравни резултата за 1:1. В 73-тата минута Иван Тошев вкара втори гол за Ямбол, като по този начин осигури и победата за нашите.

Футболистите на Ямбол вече са с четири победи от началото на сезона, като се изкачиха на трета позиция във временното подреждане. Водачи в групата с три точки аванс пред нашия тим са „Черноморец 1919“ Бургас и "Марица" Пловдив.

В следващия мач ФК „Ямбол-1915“ излиза като домакин срещу отбора на Созопол.

Потребители: „Колкото по-мътна е водата, толкова по-висока е цената!”