Обратно към категорията

Над 300 самотни възрастни хора и нуждаещи се семейства в Ямболско получиха хранителни пакети от кампанията „Бъди човек“

Добавено на: 14.04.2025 13:50
   

Над 300 самотноживеещи възрастни хора и нуждаещи се семейства в Ямболска област получиха хранителни пакети от кампанията „Бъди човек“. Великденски картички с послания за тях изработиха деца от Ямбол, а в събирането на продукти се включиха и ученици, обявиха организаторите на инициативата.

В дните на двата големи християнски празника – Цветница и Лазаровден, доброволци обходиха десетки населени места в региона, доставяйки не просто хранителни продукти, а жест на внимание и съпричастност преди Великден.

Благотворителната инициатива се организира за 26-ти път в област Ямбол преди големи християнски празници – Възкресение Христово, Рождество Христово, Успение Богородично. За девет години в нея са подкрепени вече близо 5000 нуждаещи се. Доброволците са успели да обходят многократно всички 109 населени места в региона.


Вижте още

 

Напиши коментар

Клик за нова
Попълнете всички полета!

Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!

РЕКЛАМА

Банер 1

 

Времето в Ямбол

Видео

Социални работници разнасят храна и лекарства на възрастните по домовете им
Вие се съгласявате с нашите бисквитки, ако продължите да използвате този уебсайт. Повече информация
 Настройки на "бисквитките"   Приемам!