Верея излъга Ямбол 1915 с гол в края

Добавено на: 17.08.2020 15:52

С гол в последните секунди Ямбол 1915 загуби с 1:2 у дома от Верея в мач от първенството на Югоизточна трета лига. Исус Ангелов откри за гостите още в 5тата минута с красиво попадение от пряк свободен удар, отсъден за спорно нарушение на границата на наказателното поле. Ямбол бързо изравни в 15тата минута с гол на Сашо Андонов след асистенция на Мирослав Коев. В средата на второто полувреме ямболии получиха и числено предимство, след като играч на гостите бе изгонен. Домакините като цяло доминираха в мача, но трудно стигаха до опасности пред противниковата врата. Най-добрата възможност за тях се откри пред голмайсторът Андонов, който бе изведен зад защитата и бе повален в наказателното поле, но съдията подмина ситуацията. Така се стигна до последните секунди на двубоя, когато при една от редките контраатаки резервата Георги Койчев вкара победния гол за Верея.

Поставиха паметна плоча и кръстиха площад на името на певицата Елена Граматикова