Юлияна Янева със злато от шампионата във Враца, Мирослав Георгиев обявен за най-резултатен състезател

Юлияна Янева от СК Борба и самбо – Ямбол стана шампион на провелия се вчера във Враца държавен лично-отборен шампионат по свободна борба за жени.
При мъжете националът Михаил Георгиев от АСК „Сливен“ стана шампион в кат. 65 кг по свободна борба и беше обявен за най-резултатен състезател. Преди дни Георгиев зае пето място на турнира в Италия.
Адел Бакър от клуб „Станка Златева“ се класира втори в кат. 125 кг, брат му Мохамед е шести в категория 74 кг, а съотборникът им Велико Люцканов е трети в категория 61 килограма.
Ради Радев от ямболския клуб „Борба и самбо“ е пети в кат. 97 кг, Христо Стоянов от клуб „Херкулес“ - Ямбол е седми в кат. 74 кг, а съотборникът му Константин Костов – 13-ти при най-тежките.
Атанас Иванов от АСК „Сливен“ е пети в кат. 57 кг, Мариян Ганев стана седми при 86-килограмовите, а съотборниците им Радостин Боев и Цветомир Николов се класираха на 16-то място в своите категории.
Днес на държавния личен отборен шампионат по класическа борба във Враца стартира Генчо Боянов от сливенския клуб „Станка Златева“. Жребият му отреди схватка с Калин Славчев от Ловеч. Схватките започват от 10 часа и могат да се наблюдават в реално време онлайн от сайта на Българската федерация по борба.

Окончателно: ВАС отмени заповедта на ОДБХ – Ямбол за евтаназия на стадото на Ана Петрова от Болярово